Tolv dagar gammal har vår nya lilla klimp hunnit bli och nu heter han inte bara ”Lillebror” längre. Vi har känt oss för lite och till slut insett att det är en liten Wilmer vi har fått.
Klockan 8.38 på Adrians födelsedag (27:de februari) tittade Wilmer ut. Han vägde 3185g och var 48cm lång.
Välkommen Wilmer! Fantastiskt att få uppleva ännu ett efterlängtat barn-barnbarn. Varma hälsningar o grattis till hela familjen från farfar o farmor.
Grattis till Bebben! Så roligt, å på samma dag och allt. Till och med jag lyckades ju med olika dagar ;-)…
Hoppas att ni mår bra allihopa. Om du har tid och kraft får du gärna maila några rader Anna. Min adress: josefinfriberg@gmail.com
Massor av kramar //Josefin
Grattis till Wilmer =) Njut nu, för tiden bara rusar iväg. Vår minsta är redan 4,5 mån 🙂
Åh, vad fin han är. Sitter bara och ler när jag ser bilden 😉
Fin sida förresten!
Kram Linda
Äntligen får vi se bilder på lille Wilmer! Vad go han är. Helt klart en Wilmer!
Kram till er alla fyra från släkten i Skara.
Bitte
Grattis igen,
Han ser så hilma go ut, kram från oss i sundsvall. vi ses nog till sommaren
kan eddie å adrian leka eller bada
kram kram
När lillebror kom till världen firade jag och Adrian hans tvåårsdag med fika på sängen. Vindruvor och paket var riktiga höjdare tyckte han. Det var en så otroligt händelserik vecka och jag är så glad att jag kunde vara nära er. Jag längtar efter er!
Kramar Moster Lina
Ps: Morbror Thomas hälsar också.